GENÇOMÜ 2021-2022 Dönemi Yönetim Kurulu

Buket ÜNER
Topluluk Başkanı

Ben Buket Üner. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim. İlgi alanlarım arasında bitki biyolojisi, gen klonlama,CRISPR, ve biyokimya olmakla birlikte kendimi bu alanlarda geliştirmek için çabalıyorum.

Oğuzhan UĞUZ
Topluluk Başkan Yardımcısı

Merhaba, ben Oğuzhan UĞUZ. Moleküler Biyoloji ve Genetik 2. sınıf öğrencisiyim. İlgi alanlarım mikrobiyoloji, hücre biyolojisi, astrobiyoloji. Kendimi bu alanlarda geliştiriyorum. İletişim: oguzhannuguz@gmail.com

Emre Can ZORLU
Topluluk Başkan Yardımcısı

Ben Emre Can Zorlu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Gençomü Topluluğunda başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım. İlgi alanlarım arasında immünoloji, embriyoloji ve sinir bilimi bulunmakta, bunların dışında botaniğe de fazlaca ilgim var. İletişim : emrecanzorlu34@gmail.com

Hatice DUMAN
Maliye Sorumlusu

Merhaba, ben Hatice Duman. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı yüksek lisans öğrencisiyim. Başlıca çalışma alanlarım; homoloji modelleme, yaklaştırma (docking), moleküler dinamik gibi çeşitli hesaplama teknikleri kullanarak hesaplamalı yapısal biyoloji ve biyoinformatik. Bununla birlikte mikrobiyoloji, glikobiyoloji ve konak-mikrobiyom ilişkisi üzerine çalışmalarımı sürdürmekteyim. İletişim: haticeduman@stu.comu.edu.tr

Melda KARYELİOĞLU
Koordinatör Sorumlusu

Melda KARYELİOĞLU Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü yüksek lisans öğrencisi olarak çalışmalarını Mikrobiyom ve Glikobiyoloji araştırma ekibinde sürdürmektedir. .
İletişim: meldakaryelioglu@stu.comu.edu.tr

Beyza AKIN
Maliye sorumlusu

Merhaba, ben Beyza Akın. Moleküler Biyoloji ve Genetik 2. sınıf öğrencisiyim. GENÇOMÜ Topluluğu yönetim ekibinin Maliye sorumlusuyum. İlgi alanlarım arasında farmakoloji ve mikrobiyoloji vardır. İleride kendimi bu alanlarda geliştirmeyi planlıyorum.
İletişim: fbeyzaakn@gmail.com

Muhittin KAYA
Görsel Tasarım Sorumlusu

Muhittin KAYA Görsel Tasarım Sorumlusu MBG 4. sınıf öğrencisiyim. İlgi alanlarımı keşfetmek İçin topluluğa katıldım.
İletişim: muhittinkaya@stu.comu.edu.tr muhittinkaya349@gmail.com

Sena ÖZÇELİK
Kitap Kulübü Sorumlusu

Merhaba, ben Sena Özçelik. Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Gençomü Topluluğu yönetim ekibinde Kitap Kulübü sorumlusuyum. Bilimsel kitaplar okumayı ve yeni kitaplar keşfetmeyi sevdiğim için bu departmanda bulunmaktayım. İlgi alanlarım arasında embriyoloji ve zooloji bulunmaktadır.
İletişim: senaberivann@gmail.com

Bahri Emirhan ÖZDEMİR
Görsel Tasarım Sorumlusu

Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. GENÇOMÜ de yönetim ekibinde tasarımcılık görevindeyim. Nörobiyoloji, insan genetiği ,adli bilimler ve mikrobiyoloji gibi bölüm ilgi alanlarım mevcut. Aynı zamanda dalış ile ilgileniyorum.
İletişim için mr.bemirhan@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

Varis MALAZEZİ
Web Sorumlusu

Merhaba, ben Varis Malazezi. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Gençomü Topluluğu Yönetim Ekibi Web sorumlusuyum. İlgi alanlarım kanser ve moleküler farmakoloji.
İletişim: vmalazezi1@gmail.com

Şefika KÜÇÜKALKAN
Sosyal Medya Sorumlusu

Merhaba, ben Şefika Küçükalkan. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Gençomü Topluluğu Yönetim Ekibi Sosyal Medya sorumlusuyum. Tıbbi Genetik ve İmmünoloji alanlarına merakım var, kendimi bu alanlarda geliştirmek istiyorum..
İletişim: sefikakcklkn@gmail.com

Ahmet UYSAL
Sosyal Medya Sorumlusu

Ben Ahmet Uysal. GENÇOMÜ Yönetim Kadrosunda Sosyal Medya Sorumlusuyum. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Biyoteknoloji alanına ilgim var
İletişim: ahmetuysal97@hotmail.com