Yönetim Kurulu

Bilim ile aydınlık geleceğe!

GENÇOMÜ 2019-2020 Dönemi Yönetim Kurulu

Buket ÜNER
Topluluk Başkanı

Ben Buket Üner. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim. İlgi alanlarım arasında bitki biyolojisi, gen klonlama,CRISPR, ve biyokimya olmakla birlikte kendimi bu alanlarda geliştirmek için çabalıyorum.

Selen Kaya
Topluluk Başkan Yardımcısı

Merhaba, ben Selen KAYA. Moleküler biyoloji ve genetik bölümü, üçüncü sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek üzere yoğunlaştığım konuları temel ve endüstriyel mikrobiyoloji başlığı altında bakteriyoloji, antimikrobiyal aktivite, biyoremediasyon şeklinde sıralayabilirim.
İletişim bilgisi: selenkaya@stu.comu.edu.tr

Hatice DUMAN
Maliye Sorumlusu

Merhaba, ben Hatice Duman. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Başlıca çalışma alanlarım; homoloji modelleme, yaklaştırma (docking), moleküler dinamik gibi çeşitli hesaplama teknikleri kullanarak hesaplamalı yapısal biyoloji ve biyoinformatik. Bununla birlikte mikrobiyoloji, glikobiyoloji ve konak-mikrobiyom ilişkisi üzerine çalışmalarımı sürdürmekteyim.
İletişim: haticeduman@stu.comu.edu.tr

Hüseyin ÇİMEN
Dış İlişkiler Sorumlusu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Bilimin tüm dallarından keyif alıyorum ve gelecek planlarımı bilimle içiçe yaşayan bir birey olabilmek adına planlıyorum. Genetik hastalıkların oluşumu ve aktarımındaki stres etkisi ve bu hastalıkların tedavileri üzerine çalışmalar yapmak istiyorum. Bilim dışında, satranç, MTB ve sinema alanlarında etkinliklere katılmaya çalışıyorum. Bu alanların bana ekip çalışması, kültürel donanım ve mantıklı çalışma konularında yardımcı olacağını düşünüyorum.
İletişim: huseyincimen@stu.comu.edu.tr

Hazal Nazlıcan Atalay

Dış İlişkiler Sorumlusu

Ben Hazal Nazlıcan ATALAY. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü üçüncü sınıf ögrencisiyim. İlgi alanlarım arasında biyoinformatik, evrim, biyokimya ve biyomaterial vardır. Kendimi bu alanlarda hem teorik hem de pratik açıdan geliştirmeye çalışıyorum.
İletişim: hnatalayy@gmail.com hazalnazlicanatalay@stu.comu.edu.tr

Muhittin KAYA
Görsel Tasarım Sorumlusu

Muhittin KAYA Görsel Tasarım Sorumlusu MBG 2. sınıf öğrencisiyim. İlgi alanlarımı keşfetmek İçin topluluğa katıldım.
İletişim: muhittinkaya@stu.comu.edu.tr muhittinkaya349@gmail.com

Melda KARYELİOĞLU
Koordinatör Sorumlusu

Ben Melda KARYELİOĞLU. Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim. Mikrobiyoloji, hücre biyolojisi ve oligosakkaritler üzerinde çalışma ve araştırmalarımı sürdürüyorum.
İletişim: meldakaryelioglu@stu.comu.edu.tr

Öznur VURAL
Sosyal Medya Sorumlusu

Ben Öznur VURAL. GENÇOMÜ Yönetim Kadrosunda Sosyal Medya Sorumlusuyum. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Nadir hastalıklar ve biyokimya alaninda kendimi geliştirmek istiyorum. Karbonik anhidraz enzimini çalışmak istiyorum.
Gmail: oznurvural639@gmail.com oznurvural@stu.comu.edu.tr

İrem ÖĞÜTCÜ
Sosyal Medya Sorumlusu

İrem Öğütcü Sosyal medya sorumlusuyum Ben İrem Öğütcü moleküler biyoloji ve genetik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Gen Terapi, İmmünoloji ve CRISPR alanlarına merakım var ve kendimi bu alanlarda geliştirmek istiyorum.
İletişim bilgilerim: IremOgutcuu@outlook.com